ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
1. Загальні положення

1.1. Web - сайт https://khmelovskaya.com/ (далі – веб-сайт) належить на праві власності Хмєловській Марині Олександрівні, ІПН 3096014580, як і торгівельна марка «ЖИТТЯ ЯК ДИВО», які використовуються у господарській діяльності, яка може здійснюватися через ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Школа кармології» (всі разом далі – Компанія). Всі об’єкти права інтелектуальної власності, які містяться на сайті, окрім випадків, коли про це окремо зазначено, належать Компанії.

1.2. Дана Політика конфіденційності та захисту персональних даних (далі – Політика конфіденційності) є чинною виключно в рамках користування веб-сайтом та пов’язаними з сайтом лендінговими сторінками та не поширюється на веб – сайти третіх осіб

1.3. Дана Політика конфіденційності є комплексом правових, адміністративних, організаційних, технічних та інших заходів, які вживає Компанія з метою забезпечення конфіденційності та захисту персональних даних фізичних осіб - споживачів, які є користувачами веб-сайту (далі – Правила), окрім випадків, коли така інформація особисто та свідомо розголошується споживачем – користувачем веб-сайту.

1.4. Метою впровадження Політики конфіденційності та захисту персональних даних є недопущення публічного доступу та розголошення інформації, власником якої є споживач.

1.5. Компанія вживає всіх можливих заходів з метою забезпечення виконання заходів, передбачених даним розділом Політики конфіденційності.

1.6. Конфіденційність користувачів нашого веб-сайту має велике значення для нас, і ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення її захисту. Дані правила пояснюють, як ми використовуємо вашу персональну інформацію.

1.7. Погоджуючись із використанням файлів-cookie при першому відвіданні нашого веб-сайту, відповідно до положень даних Правил, ви надаєте нам дозвіл на використання файлів-cookie при кожному вашому наступному візиті.


2. Права інтелектуальної власності

Цей документ був створений з використанням шаблона із сайту SEQ Legal (seqlegal.com) та модифікований веб-сайтом Website Planet (www.websiteplanet.com) та Компанією.


3. Збір персональних даних

Збору, зберіганню та використанню підлягають наступні типи персональних даних:

- Інформація про ваші відвідування та використання цього веб-сайту, включаючи реферальні джерела, протяжність візитів, переглянуті сторінки та шляхи навігації по сайту;

- Інформація про: адресу вашої електронної пошти, ПІБ, номер телефону, які ви залишали для отримання відповіді на Ваше питання та/або реєстрації на нашому веб-сайті;

- Інформація, яку ви ввели під час використання сервісів нашого веб-сайту;

- Інформація, яка генерується при використанні нашого веб-сайту, включаючи інформацію про час, частоту та умови його використання;

- Інформація стосовно будь-яких ваших покупок, використаних сервісів або транзакцій, які ви провели через наш веб-сайт, включаючи ваше ім’я, адресу, номер телефону, адресу електронної поштової скриньки та інформацію про платіжну карту;

- Інформація, яку ви розмістили на нашому сайті з метою публікації її в Інтернеті, включаючи ваше ім’я користувача, зображення профілю та зміст вашої публікації;

- Інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви надсилали нам електронною поштою або через наш веб-сайт, включаючи зміст повідомлення та мета дані;

- Будь-яка інша персональна інформація, яку ви надіслали нам.

- Перед тим, як розкрити для нас персональну інформацію третьої особи, ви маєте отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації у відповідності до даних правил.


4. Використання вашої персональної інформації

4.1. Персональна інформація, яку ви передали нам через наш веб-сайт, буде використовуватися задля цілей, зазначених в цих правилах або на відповідних сторінках веб-сайту. Ваші налаштування конфіденційності можуть використовуватись для обмеження публікації ваших персональних даних на нашому веб-сайті.

4.2. Без вашої чітко вираженої згоди ми не будемо передавати вашу персональну інформацію жодній сторонній компанії для прямого маркетингового використання цією, або будь-якою іншою сторонньою компанією.

4.3. Ми можемо використовувати вашу персональну інформацію в наступних цілях:

- адміністрування нашого веб-сайту та бізнесу;

- персоналізація нашого веб-сайту для вас;

- надання вам можливості користуватися сервісами, доступними на нашому веб-сайті;

- надсилання вам товарів, придбаних через наш-веб-сайт;

- надання вам послуг, придбаних через наш веб-сайт;

- надсилання вам повідомлень, рахунків та нагадувань про сплату, та отримання платежів від вас;

- надсилання вам немаркетингових комерційних повідомлень;

- надсилання вам електронною поштою повідомлень, які ви спеціально запросили;

- надсилання вам електронної розсилки, якщо ви її замовили (ви в будь-який момент можете повідомити нас, що більше не бажаєте отримувати електронні розсилки від нас);

- надсилання вам маркетингових повідомлень стосовно нашої ділової активності або ділової активності старанно відібраних сторонніх компаній, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, шляхом публікацій або, якщо ви конкретно надали на це згоду – шляхом надсилання електронної пошти або за рахунок використання подібних технологій (ви в будь-який момент можете повідомити нас, що більше не бажаєте отримувати маркетингові повідомлення);

- надання стороннім компаніям статистичної інформації про наших користувачів (проте, ці сторонні компанії не матимуть змоги ідентифікувати жодного окремого користувача з цих даних);

- обробка запитів та скарг, зроблених вами або на вас, і які стосуються нашого веб-сайту;

- з метою забезпечення безпеки нашого сайту та попередження шахрайства;

- з метою перевірки відповідності умовам та правилам, які регламентують використання нашого веб-сайту (включаючи моніторинг приватних повідомлень, надісланих через сервіс приватних повідомлень нашого веб- сайту); та

- в інших цілях. Наприклад, якщо ви надали персональну інформацію для публікації на нашому веб-сайті, ми опублікуємо її. В іншому випадку, ми використовуватимемо цю інформацію у відповідності до ліцензії (дозволу), яку ви нам надали.


5. Розкриття персональної інформації

5.1. Ми лишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого з наших працівників, керівників, страхувальників, професійних радників, агентів, постачальників або субпідрядників, в об’ємі та цілях, визначених в цих правилах.

5.2. Ми лишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого члена нашої Компанії, що вказані в розділі «Загальні положення» цієї Політики конфіденційності та нашим субпідрядникам в об’ємі та цілях, визначених в цих правилах.

5.3. Ми лишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію:

- в тих випадках, в яких цього від нас вимагає закон;

- у зв’язку з будь-яким поточними або майбутніми судовими процесами;

- з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав (включаючи надання інформації іншим сторонам задля запобігання шахрайству або зниження кредитних ризиків);

- покупцеві (або потенційному покупцеві) будь-якого бізнесу або активів, які ми продаємо (або збираємося продати); та

- будь-якій особі, яка, як ми обґрунтовано вважаємо, може подати запит до суду або іншого уповноваженого органу про розкриття цих персональних даних і, на нашу обґрунтовану думку, цей суд або уповноважений орган видасть розпорядження на розкриття цих персональних даних.

5.4. Ми не будемо розкривати вашу персональну інформацію третім особам, за виключенням випадків, зазначених в цих правилах.


6. Міжнародні передачі персональної інформації

6.1. Інформація, яку ми збираємо, може зберігатися, оброблятися та передаватися між будь-якими країнами, в яких ми здійснюємо свою діяльність, з метою надання нам можливості використовувати цю інформацію у відповідності з цими правилами.

6.2. Інформація, яку ми збираємо, може бути передана в країни, де немає законів із захисту даних, аналогічних тим, що діють на території Європейської Економічної Зони: США, Японія, Китай та Індія.

6.3. Персональна інформація, які ви публікуєте та/або передаєте через наш веб-сайт, через Інтернет, може бути доступна в усьому світі. Ми не можемо перешкодити її використанню, або неправомірному використанню в злочинних цілях, сторонніми особами.

6.4. Погоджуючись з цими правилами, ви надаєте згоду на передачу вашої персональної інформації, зазначеної в цьому розділі.


7. Збереження персональної інформації

7.1. Цей розділ встановлює правила та процедури Компанії щодо збереження персональної інформації. Дані правила та процедури призначені для забезпечення виконання нами наших юридичних зобов’язань щодо збереження та видалення персональної інформації.

7.2. Персональна інформація, яку ми обробляємо з певною метою або в певних цілях не повинна зберігатися довше, ніж потрібно для досягнення цієї мети або цих цілей.

7.3. Без обмежень положень, зазначених в пункті Є-2, ми зазвичай видаляємо персональну інформацію, що підпадає у визначені нижче категорії, в дні та час, що визначені нижче:

- персональна інформація буде видалена через 3 роки після дати її надання та/або

- через три роки після дати закінчення надання вам послуг.

7.4. Незважаючи на інші положення цього розділу, ми будемо зберігати документи (включаючи електронні документи), які містять персональну інформацію:

- в тих випадках, в яких цього від нас вимагає закон;

- якщо ми вважатимемо, що ці документи можуть мати відношення до будь-якого поточного або майбутнього судового розгляду; та

- з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав (включаючи надання інформації іншим сторонам задля запобігання шахрайству або зниження кредитних ризиків).


8. Захист вашої персональної інформації

8.1. Ми будемо вживати достатні технічні та організаційні заходи для попередження втрати, протиправного використання чи підробки вашої персональної інформації.

8.2. Всю надану вами персональну інформацію ми будемо зберігати на наших захищених (як паролем, так і фаєрволами) носіях.

8.3. Всі електронні фінансові транзакції, здійснені за допомогою нашого сайту, будуть захищені технологією шифрування даних.

8.4. Ви підтверджуєте своє ознайомлення з тим фактом, що передача інформації через Інтернет є по суті є незахищеною, і ми не можемо гарантувати захист даних, надісланих через всесвітню мережу.

8.5. Ми ніколи не будемо запитувати ваші паролі для своїх цілей.


9. Зміни та поправки

9.1. Ми лишаємо за собою право періодично вносити зміни та поправки в ці правила, та публікувати їх нову редакцію на нашому веб-сайті. Ви повинні періодично перевіряти цю веб-сторінку, щоб пересвідчитись, що розумієте зміст змін, внесених до цих правил. Ми також можемо проінформувати вас про внесення змін до цих правил шляхом надсилання електронної пошти або через систему передачі приватних повідомлень нашого сайту.


10. Ваші права

10.1. Ви можете надати нам вказівку надавати вам будь-яку персональну інформацію про вас, яку ми маємо; Ми лишаємо за собою відмовити в наданні інформації за вашим запитом, в межах чинного законодавства.

10.2. Ви маєте право надати нам вказівку не обробляти вашу персональну інформацію в маркетингових цілях.

10.3. На практиці, ви, зазвичай, або завчасно погоджуєтесь з тим, щоб ви використовували вашу персональну інформацію в маркетингових цілях, або ми надамо вам можливість відмовитися від використання вашої інформації в маркетингових цілях.


11. Сторонні веб-сайти

11.1. Наш веб-сайт може містити гіперпосилання на, та деталі про веб-сайти сторонніх компаній та осіб. Ми не маємо інструментів керування, та не несемо відповідальності за політику конфіденційності й практики сторонніх осіб та компаній в цій галузі.


12. Взаємодія веб-сайту з іншими ресурсами

12.1. При використанні користувачем Сайту на його сторінках можуть бути присутніми коди (плагіни, модулі) інших інтернет ресурсів і третіх осіб, в результаті чого такі інтернет ресурси і треті особи отримують дані користувача. Отже, ці інтернет-ресурси можуть отримувати і обробляти інформацію, про те, що користувач відвідав ці сторінки, а також іншу інформацію, яку передає браузер користувача.

Такими інтернет-ресурсами можуть бути:

- системи банеропоказів (наприклад, DoubleClick for Publishers, Admixer, AdRiver та ін.);

- соціальні плагіни мереж (наприклад, Instagram, Facebook, TikTok, Google+). У разі використання будь-яких функцій плагіна (наприклад, при натисканні кнопки «Мені подобається» чи коментуванні), ця інформація може бути синхронізована з Вашим аккаунтом в соціальній мережі.;

- чат-боти (Telegram, ManyChat, Chatfuel та ін.).

12.2. Використання зазначених сервісів Компанії необхідно для ознайомлення вас з новинами Компанії та законодавства, оперативного аналізу відвідувань Сайту, внутрішньої і зовнішньої оцінки відвідуваності Сайту, глибини переглядів, активності користувачів. Дані, отримані від зазначених сервісів Компанія не зберігає і не обробляє. Відповідно, якщо користувач в силу будь-яких причин не бажає, щоб зазначені сервіси отримували доступ до його персональних даних, користувач може за власним бажанням вийти зі свого акаунта чи профілю, очистити файли cookie (через свій браузер).


13. Оновлення інформації

Будь-ласка, своєчасно повідомляйте нас, якщо ваша персональна інформація, яка знаходиться у нас, потребує оновлення чи виправлень.


14. Файли-Cookies

14.1. Наш веб-сайт може використовувати файли-cookies. Cookie — це файл, що містить ідентифікатор (стрічку, яка складається з літер та цифр), і який надсилається веб-сервером до веб-браузеру, та зберігається браузером. В подальшому, ідентифікатор надсилається назад на сервер кожного разу, коли браузер запитує веб-сторінку з серверу. Файли-cookies можуть бути або «постійними» або «сеансові»: постійні будуть зберігатися браузером та будуть придатними до завершення терміну дії, якщо тільки не будуть видалені користувачем завчасно; «сеансові» навпаки – будуть видалятися після завершення сеансу роботи з сайтом або після закриття браузеру. Файли-cookies зазвичай не містять жодної інформації, яка ідентифікує особу користувача. Проте, ваша персональна інформація, яку ми маємо, може бути пов’язана з інформацією, що зберігається та отримана від файлів-cookies. На нашому веб-сайті ми можемо використовувати як сеансові файли-cookies, так і сеансові файли-cookies, або в загалі не використовувати.

14.2. Більшість браузерів надають вам можливість відмовитися від використання файлів-cookies, наприклад:

- в Internet Explorer ви можете заблокувати використовуючи налаштування керування файлами-cookie, доступними в меню «Інструменти» – «Опції Інтернету» – «Конфіденційність» – «Розширені» ( “Tools,” “Internet Options,” “Privacy,” “Advanced”);

- у Firefox ви можете заблокувати всі файли-cookie, натиснувши «Інструменти» – «Опції» – «Конфіденційність»: у випадаючому меню оберіть пункт «Використовувати користувацькі налаштування журналу» та зніміть виділення з пункту «Прийняти файли-cookie від сайтів»; та нарешті

- в Chrome ви можете заблокувати всі файли-cookie увійшовши до меню «Налаштування та управління», та обравши «Налаштування» – «Відобразити розширені налаштування» та «Налаштування контенту», а потім обравши

«Заборонити сайтам надсилати будь-які дані» під заголовком «Cookies».

14.3. Блокування всіх файлів-cookiе матиме негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами. Якщо ви заблокуєте файли-cookie, ви не зможете користуватися багатьма функціями веб-сайтів.

14.4. Ви можете видалити файли-cookie, які вже зберігаються на вашому комп’ютері, наприклад:

- в Internet Explorer, ви маєте видаляти файли-cookie вручну (інструкцію, як це зробити, можна знайти за адресою http://support.microsoft.com/kb/278835 );

- у Firefox, файли-cookie можна видалити перейшовши в меню «Інструменти» – «Опції» – «Конфіденційність»: у випадаючому меню оберіть пункт «Використовувати користувацькі налаштування журналу», натисніть “Показати Cookies,” а потім – “Видалити всі Cookies”;

- в Chrome ви можете видалити всі файли-cookie увійшовши до меню «Налаштування та управління», та обравши «Налаштування» – «Відобразити розширені налаштування» та «Очистити дані перегляду», а перед тим оберіть пункт «Видалити файли-cookie та інші дані й плагіни сайтів».- Видалення файлів-cookiе матиме негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами.


15. Безпека неповнолітніх

15.1. Сайт не призначений для неповнолітніх користувачів. Ми серйозно ставимося до питань безпеки, особливо щодо осіб, які не досягли повноліття, у зв'язку з чим просимо до батьків поясняти своїм дітям про проблеми безпеки в Інтернеті, про їх конкретну мету і потребу у використанні веб-сайту.


В разі наявності будь-яких зауважень, побажань або претензій щодо Ваших персональних даних, які обробляються Компанією, будь ласка, звертайтеся до Компанії електронною поштою,

e-mail: office.khmelovskay@gmail.com

Договір публічної оферти https://khmelovskaya.com/oferta